Arsenal vs Everton Typ

2020-02-21T14:52:16+00:00
logo

Arsenal vs Everton prognoza została przygotowana przed meczem 27. rundy angielskiej Premier League na Emirates Stadiumie w Londynie. Przeczytaj mój podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tego spotkania.


Arsenal vs Everton Typy Bukmacherskie

Zespół Arsenal spisał się dobrze w swoim ostatnim meczu, ponieważ udało im się pokonać drużynę Olympiakos Pireus 0-1 na wyjeździe w kampanii Ligi Europejskiej. Mimo to podczas spotkań ligowych pokazali niekonsekwentną formę przez cały sezon i remisują więcej meczów niż wygrywają. Z tego powodu do tej pory zgromadzili 34 punkty i są umieszczani tuż za rywalem, na 10. miejscu. Przy tej okazji powinniśmy zobaczyć, jak strzelą gole, ponieważ strzelili 8 z nich w ostatnich 5 ligowych spotkaniach.

Od czasu, gdy pod koniec grudnia wyznaczyli nowego menedżera, drużyna Everton wykazuje znacznie lepszą formę i pod jego kierownictwem zanotowali 5 zwycięstw, 2 remisy i tylko 1 porażkę w meczach ligowych. Co więcej, pozostali niepokonani w ostatnich 5 kolejnych ligowych starciach, więc wspięli się na 9. miejsce na tabeli. Ponieważ strzelili 10 bramek i pozwolili na 6 bramek w ostatnich 5 ligowych spotkaniach, wierzę, że w tym meczu zobaczymy bramki po obu stronach.

Arsenal vs Everton Prawidłowa Prognoza Wyniku

W ostatnich 5 spotkaniach H2H między tymidowma klubami, Arsenal triumfował 3 razy, Everton wygrał raz, a ich ostatnie mecz zakończył się impasem. Spodziewam się kolejnego starcia bez zwycięzcy, ponieważ goście są obecnie w nieco lepszej formie, a gospodarze będą mieli przewagę na własnym boisku, więc uważam, że żadnemu z nich nie uda się zwyciężyć w tym meczu.

Other articles

FC Porto vs Marseille Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Brentford vs Swansea City Prediction is here for the tough…

Aigar Shilvan
October 28, 2020

Panathinaikos vs Apollon Smyrnis Prediction comes for the one-sided match…

Aigar Shilvan
October 28, 2020