Ajax vs Getafe Typ

2020-02-26T09:54:51+00:00
logo

Ajax vs Getafe prognoza została przygotowana przed drugim etapem 32. rundy Ligi Europy w Johan Cruijff Arena w Amsterdamie. Kontynuuj czytanie tego podglądu meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


Ajax vs Getafe Typy Bukmacherskie

Zespół Ajax niedawno poniósł drugą porażkę z rzędu, ponieważ niespodziewanie nie udało im się pokonać Heraklesa 1-0 na wyjeździe. Wcześniej przegrali ze zespołem Getafe 2-0 w pierwszym meczu, a ponieważ nie udało im się zdobyć bramki w tym spotkaniu, ich szanse na awans do następnej rundy są niewielkie. Po zrzuceniu punktów w ostatnim starciu ligowym udało im się utrzymać pierwsze miejsce na tabeli holenderskiego Eredivisie. W ostatnich 10 sprawach na pole domowym strzelili jeden lub więcej goli 8 razy, więc wierzę, że zobaczymy, jak strzelą bramki na tym spotkaniu.

W swoim ostatnim starciu zespół Getafe nie zanotował drugiego zwycięstwa, ponieważ zostali pokonani u siebie przez drużynę Sewilla 0-3. Wierzę, że nie wpłynie to na ich pewność siebie przed tym starciem i że muszą być zdeterminowani, aby wykorzystać swój wspaniały wynik z pierwszego meczu. Uważam, że przy tej okazji trafią w tył siatki, biorąc pod uwagę, że strzelili 8 bramek w swoich 5 ostatnich starciach.

Ajax vs Getafe Prawidłowa Prognoza Wyniku

Ich poprzedni mecz H2H zakończył się wygraną przez Getafe, kiedy odniosł przewgę dwóch bramek u siebie. Są silnym faworytem do awansu do następnej rundy i pomimo wszelkich oczekiwań, że zespół Ajax wygra w tym starciu, wierzę również, że drużyna Getafe zdoła ochronić swoją przewagę i że rzeczywiście przejdą do rundy 16.

Other articles

Atlanta vs DC United prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Atalanta vs Sampdoria prediction comes ahead of the important Italian…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020

Paris Saint-Germain vs Dijon prediction comes ahead of the important…

Gunjan Kochrekar
October 22, 2020