AC Mediolan vs Spal Typ

2020-01-15T11:58:16+00:00
logo

AC Mediolan vs Spal prognoza została przygotowana przed starciem ósmego finału Coppa Italia na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie. Przeczytaj ten podgląd meczu, aby znaleźć najlepsze typy bukmacherskie i prawidłowe prognozy wyników dla tej gry.


AC Mediolan vs Spal Typy Bukmacherskie

Drużyna AC Milan wciąż szuka odpowiedniej formy. Byli dość niestali, ale ostatnio wygrali więcej niż przegrali, więc może w końcu zaczęli grać zgodnie z oczekiwaniami. W Serii A mieli 7 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażek, co plasowało ich na 10. miejsce. Jak dotąd różnica między nimi wynosi 18:24. Przy mniej niż 1 bramce na mecz można widać, że ich największym problemem jest brak punktacji, więc nie spodziewam się zbyt wielu bramek przy tej okazji.

Zespół Spal ma zły sezon. Zaczęli w dobrym stylu, ale zwyciężyli tylko dwa razy w ciągu ostatnich 10 gier, więc dobra forma należy już do przeszłości. W Serii A zanotowali 3 zwycięstwa, 3 remisy i 13 porażek, co stawia ich na ostatnie miejsce, z 12 bramkami i 29 straconymi bramkami. Jako zespół gości nie zdobyli gola w 7 z ostatnich 10 meczów wyjazdowych i obawiam się, że znowu nie strzelą.

AC Mediolan vs Spal Prawidłowa Prognoa Wyniku

W ostatnich 5 starciach H2H dominował zespół AC Mediolan i wygrał wszystkie 5 razy. Sytuacja jest teraz nieco inna, a gospodarze nie są tak dobrzy jak wcześniej, ale nadal są silniejszą drużyną i będą grać na własnym boisku, więc wierzę, że ostatecznie zwyciężą w tym spotkaniu.

Other articles

Kalmar vs Goteborg Prediction comes ahead of the match-up between…

Mohul Bhowmick
August 11, 2020

With the 3rd round of the Scottish Premiership fixtures coming…

Adam Bloszko
August 11, 2020

WS Wanderers vs Melbourne Victory prediction comes ahead of the…

Nemanja Lalic
August 11, 2020